PhotographyREVIEW.com Off-Topic Forum

Anything that's not related to photography, except religion and politics*. Discuss Britney Spears, your Kiss records, swing dancing, salsa recipes. The Off-Topic forum is moderated by walterick and adina.
*Religious and political threads will be deleted
Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Member Saimon12345's Avatar
    Join Date
    Sep 2019
    Posts
    157

    Selectarea unui atelier de panouri fotovoltaice: experiență și recomandări

    Recent m-am confruntat cu problema alegerii unui atelier pentru producția de panouri fotovoltaice și am decis să caut sfatul participanților cu experiență. Vă rugăm să vă īmpărtășiți experiența și recomandările pentru alegerea unui atelier pentru producția de panouri solare.

  2. #2
    Member Marinad's Avatar
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    239

    Re: Selectarea unui atelier de panouri fotovoltaice: experiență și recomandări

    Acordați atenție experienței de producție și calificărilor personalului atelierului. Preferăm să lucrăm cu cei care au experiență de lungă durată și personal īnalt calificat. Atunci cānd alegeți un atelier, īncercați să evaluați suportul tehnic al acestora. Am găsit un partener care a fost īntotdeauna gata să ajute cu probleme tehnice și care ne-a sprijinit īn toate etapele.

  3. #3
    Member Tilda123's Avatar
    Join Date
    Sep 2018
    Posts
    248

    Re: Selectarea unui atelier de panouri fotovoltaice: experiență și recomandări

    Salutare tuturor! Am ales un atelier īn urmă cu cāteva luni și am ales sistem fotovoltaic. Calitatea producției aici este de top, iar serviciul este pur și simplu excelent. Lucrăm cu ei de șase luni, totul este īn regulă. Dorim să subliniem atenția lor la detalii și timpii de livrare rapidi. Vă recomand!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •