Šiandien parfumerijos rinkoje gausu pačių įvairiausių aromatų: vieni stebina vandenyno gaivos ar sodrios miško vėsos kupinomis kompozicijomis, kiti pakeri gurmaniškais ar jaukios elegancijos kupinais kvapais. Tačiau kuo išskirtiniai arabiški kvepalai? Arabiški kvepalai pasižymi ne tik stipriu ir ilgai išliekančiu kvapu, bet ir specifinėmis natomis, kurios pasitelkiamos kuriant šiuos parfumerijos šedevrus. Vienas iš dažnai sutinkamų ir itin plačiai naudojamų akordų – agarmedis. Sumedėję agarmedžio akordai stebina savo sodria didybe, o juo papildyti arabiški kvepalai gali įgauti tiek saldų, tiek ir sodriai žemišką atspalvį, kuris mintimis akimirksniu nukelia į prabanga ir karščiu alsuojančius arabų kraštus.


Tarp labiausiai marabika.lt klientų pamėgtų aromatų, kuriuose visu savo grožiu suspindi agarmedis, atsiduria ne vieni Afnan, Lataffa ar Bait Al Bakhoor arabiški kvepalai. Ir nors agarmedis itin dažnai pasitelkiamas kuriant įvairias kompozicijas, kuriomis pasižymi arabiški kvepalai, tačiau tai toli gražu ne vienintelis šių aromatų savitumą atspindinti akordas. Kiti komponentai, kuriais dažniausiai papildomi arabiški kvepalai, paprastai yra gintaras, ambra, smilkalai, muskusas, sandalmedis, kedras. Šie šilti, jausmingi ir mistiškos galios suteikiantys akordai dažnai maišomi su odos, jazminų, rožių, šafrano ar kitų prieskonių natomis, o subtili jų dermė galiausiai tampa geriausiais arabiškais kvepalais.


Kai kurie šiuolaikiški arabiški aromatai neretai papildomi saldumo suteikiančiu medumi, šokoladu ar švelnia vanile. Egzotiškos medienos, dervų, prieskonių, muskuso, ambros, svaiginančių gėlių žiedų akordais pavergiantys geriausi arabiški kvepalai kaip tik ir yra tai, kas dovanoja išskirtinumo ir prabangos pojūtį.